Moët & Chandon Impérial End of Year Collection 2022 Giftbox, 75cl

Tyto Vánoce oslaví Moët & Chandon období radostných setkávání speciální edicí, která otevírá novou vzrušující kapitolu v jeho staleté historii obdarovávání a savoir-fête.

Elegantní limitovaná edice s motivy zlatých sněhových vloček ozdobí sváteční stůl, potěší členy rodiny i přátele, stane se pokladem pro vášnivé sběratele, novou cestou za dobrodružstvím pro ty, kteří Moët & Chandon ochutnají poprvé, nebo detailem, který rozzáří ty, kdo ho už dobře znají.

 

Před více než 250 lety, v srdci kraje Champagne, Claude Moët založil šampaňský dům Moët. O dvě generace později, jeho vnuk, Jean Rémy Moët dále rozšiřoval tohoto dědictví a sdílel kouzlo šampaňského Moët se světem. Na počest jeho přátelství s Napoleonem Bonaparte vznikl v roce 1869 výjimečný blend, Moët Impérial, který už 150 let dodává kouzlo nejvýznamnějším událostem po celém světě. 

Ročník/stáří

Non-Vintage

Země

Francie

Oblast

Champagne

Podkategorie

Brut

Odrůda

30-40% Pinot Noir
30-40% Meunier
20-30% Chardonnay

Obsah alkoholu

12,00 %

product

Velkorysost a jemnost

Osloví vás lahodná velkorysá vůně bílého ovoce, jako je hruška, broskev a jablko. Patro pohladí jemné bublinky.  Jemná živelná chuť citrusových plodů se mísí s angreštovými tóny.

 

Snoubení

Moët Impérial lze podávat jak jako aperitiv, tak napárovat společně s předkrmem, hlavním jídlem i dezertem. Skvěle jej doplňují mořské plody, sushi, ústřice, bělomasé ryby a drůbež. Sladký závěr pak zajistí ve spojení s broskvemi, například v broskvovém koláči s lehkým krémem s bílé čokolády. 

Servírujeme ideálně při 8 °C.

Obsahuje siřičitany.

  • picture
  • picture

    Kde koupíte

    Vyzkoušejte