picture

Veuve Clicquot Icons

„Každý další den otevírá novou cestu k vybudování lepší budoucnosti.“ – Madame Clicquot

 

Šampaňský dům Veuve Clicquot slaví 250. výročí

1772–2022

Oslavujte s námi ve stylu nestárnoucí „broučí“ písničky Good Day Sunshine.

 

Značka Veuve Clicquot je odjakživa symbolem optimismu, nadčasovosti a odvahy jít za svými sny. A také vycházejícího slunce, které se skrývá za charakteristickou žlutou barvou, zdobící etikety šampaňských lahví od roku 1877. 

250 let božského šampaňského? To si zaslouží oslavu. Připravili jsme novinky pro designové nadšence i fandy udržitelnosti – kolekci lahví Veuve Clicquot v novém balení v podobě ledničky SMEG nebo ve stylovém chladicí obalu z recyklovaného plastu.

 

 

Ikonický chladicí obal na šampaňské Veuve Clicquot s věnováním

Ikonický chladicí obal na šampaňské si zaslouží výroční redesign. Vychutnejte si bublinky skvěle nachlazené kdykoliv a kdekoliv.

Obal vytvořil tým absolventů prestižní londýnské školy Central Saint Martins pomocí 3D technologie pletení ze 100% recyklovaného plastu a udrží šampaňské nachlazené až 60 minut.

Chladicí obal si navíc vylepšíte podle svého. Přidejte milý vzkaz nebo jméno toho, komu chcete šampaňské věnovat.

 

Mini lednička ve spolupráci se značkou SMEG

Designovou novinkou je minilednička v ikonické Clicquot žluté a světle růžové, která vznikla ve spolupráci se značkou SMEG. Mini lednička udrží šampaňské nachlazené až dvě hodiny a je nekonečně recyklovatelná. 100% udržitelná lednička zcela bez plastů.

 

O Veuve Cliquot

Proslulé šampaňské s charakteristickou žlutou vinětou je již 250 let ztělesněním elegantního a smělého „art de vivre“, umění žít. Ten mu vtiskla žena-vizionářka Barbe Nicole Ponsardin, která dům převzala v roce 1805 po svém zesnulém muži. Proslula heslem, které platí dodnes: „Existuje jen jedna kvalita – ta nejvyšší.“

Více o této „velké dámě Champagne“ a o šampaňském domě Veuve Clicquot si přečtěte zde, také si zde vyberete další produkty.

Všechny produkty Veuve Clicquot Icons

Ochutnejte to nejlepší