picture

Chandon Garden Spritz

Chandon Garden Spritz: první doušek léta

Náš příběh začíná v Mendoze, necelých 60 km od vinařství Chandon. Dá se tedy říci, že Chandon Garden Spritz je typicky argentinský

Chtěli jsme něco hořkého, protože Argentina prostě hořké miluje. A protože jsme obzvláště hrdí na naše pomeranče a naše víno, volba byla jasná. Spojování jednotlivých složek konečného Spritzu je delikátní proces. Celé měsíce jsme pracovali na různých variantách, až jsme nalezli tu správnou.

Chandon Garden Spritz využívá naše výjimečné šumivé víno a jedinečný šmrnc mu přidává likér z macerované pomerančové kůry, bylinek a koření. Stačí nachladit a vychutnat s přáteli – ideálně s třemi kostkami ledu, plátkem sušeného pomeranče a snítkou rozmarýnu.

Sofistikované a přitom autentické. Jednoduché a přesto zajímavé. Vyrobeno s polovičním obsahem cukru než jakýkoli jiný spritz, nemá žádné umělé příchutě ani umělá barviva. Stoprocentně přírodní, přirozeně lahodný.


Všechny produkty Chandon Garden Spritz

Ochutnejte to nejlepší

Nadměrné pití alkoholu Vám může přinést zdravotní problémy, často s fatálním koncem. Pijte s rozumem.
Moët Hennessy

18 UŽ BYLO?

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.
Zadejte svůj datum narození.

/
/
Moët Hennessy Czech Republic s.r.o., se sídlem Praha 2, Karlovo náměstí 2097/10, PSČ 120 00, IČ: 282 01 302, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 132413. Všechna práva vyhrazena © 2024 Moët Hennessy Czech Republic s.r.o.