Glenmorangie Nectar d'Or Single Malt Scotch Whisky, 70cl

Nectar d'Or se zrodila se vzpomínkou na první vstup do cukrárny. Vdechujete vír sladkých vůní a přejete si, abyste mohli ukousnout každý krémový pamlsek, který uvidíte. V Nectar d'Or to všechno můžete ochutnat.

Abychom vytvořili takovýto prožitek, nechali jsme naši whisky nejprve zrát v sudech po bourbonu a následně ji přemístili do sudů po francouzském dezertním víně ze Sauternes. Toto víno patří mezi vysoce ceněné a málo dostupné, a stejně tak i tyto sudy. Díky tomu vznikla bohatá a opojná whisky. Popíjet ji je jako poslat své smysly na dovolenou do francouzské cukrárny.
Nectar d'Or vzdává poctu svým skotským kořenům a francouzskému vlivu sudů slovem „Or“ ve svém názvu, které jak ve francouzštině, tak v gaelštině znamená zlato.

Ročník/stáří

bez udání stáří

Země

Skotsko

Podkategorie

jednosladová skotská whisky

Obsah alkoholu

46,00 %

product

Hedvábný dezert

Ve vůni jsou podmanivé tóny limetkového koláče, vanilkového lusku, pomerančové kůry a kokosu.

Chuť bílé čokolády se mísí s citronovým krémem, crème de caramel s tóny kokosu, mandlové croissanty se zázvorem a medem. Vše vyvážené jemným bubnováním koření.

 • picture
 • picture
 • picture
  Nadměrné pití alkoholu Vám může přinést zdravotní problémy, často s fatálním koncem. Pijte s rozumem.
  Moët Hennessy

  18 UŽ BYLO?

  Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.
  Zadejte svůj datum narození.

  /
  /
  Moët Hennessy Czech Republic s.r.o., se sídlem Praha 2, Karlovo náměstí 2097/10, PSČ 120 00, IČ: 282 01 302, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 132413. Všechna práva vyhrazena © 2024 Moët Hennessy Czech Republic s.r.o.