Glenmorangie A Tale of Tokyo, 70cl

Svěží a lahodně bylinná A Tale of Tokyo je první whisky palírny Glenmorangie, která byla kdy vyrobena z ječmene, sušeného společně s lesními bylinami. Z této experimentální limitované edice na vás dýchnou toulky lesem, vůně mechu a zvuky listí pod vašima nohama.

Bez udání stáří. 46% ABV

Země

Skotsko

Podkategorie

 jednosladová skotská whisky

Obsah alkoholu

46%

product

Sladká a zároveň pikantní

Aroma je sladové a krémové, s opojnými tóny jalovce a koriandru. Přidává se vůně lesa po dešti, jehličí, kopřivy a máty. 

Na jazyku je pikantní až pepřová a výrazně bylinná. Následuje exploze chutí máty, eukalyptu a borovice, která se zakulatí do nasládlých tónů smůly a pomeranče. Chuťový vjem pokračuje s hořkosladkou dubovou tříslovinou příchutí spolu s trochou vanilky a náznaky anýzu. V ústech vám zanechá dlouhý závěr s pikantními tóny citrusů, jako je pomeranč a citron, a dubu.

Kde koupíte

Vyzkoušejte

Nadměrné pití alkoholu Vám může přinést zdravotní problémy, často s fatálním koncem. Pijte s rozumem.
Moët Hennessy

18 UŽ BYLO?

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.
Zadejte svůj datum narození.

/
/
Moët Hennessy Czech Republic s.r.o., se sídlem Praha 2, Karlovo náměstí 2097/10, PSČ 120 00, IČ: 282 01 302, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 132413. Všechna práva vyhrazena © 2024 Moët Hennessy Czech Republic s.r.o.