Château d'Esclans Rock Angel, 75cl

Rock Angel Rosé je o trochu odvážnější než Whispering Angel. Je to víno pro opravdové milovníky růžového vína.

„Všechno to začalo šepotem, ale teď je čas na Rock!“ 

Fermentace se částečně provádí v demi muidech (600 litrové sudy z francouzského dubu), po nichž následuje šestiměsíční ležení na kalech v tancích a sudech a následně batonáž. Batonáž je tzv. školení vína, kdy se víno ponechá ve styku s kalem z kvasinek.

Země

Francie

Oblast

Provence

Podkategorie

růžové víno

Odrůda

Grenache
Cinsault
Rolle

Obsah alkoholu

13,50 %

product

Bobule a textura

Víno odhaluje tóny delikátního červeného bobulovitého ovoce a příjemnou mineralitu. Chuť je suchá s bohatou texturou a krémovým pocitem na patře, po kterém se rozvine síla a elegance.
Rock Angel vzdává hold vinařským metodám burgundské oblasti a zároveň povyšuje na novou úroveň zážitek z provensálského rosé.

Rock Angel se díky svému původu skvěle hodí ke středomořské kuchyni a uzeninám. Ve srovnání s Whispering Angel myslete při podávání Rock Angel na strukturu a mineralitu. Toto víno je ideální i k mořským plodům, měkkýšům a sushi.

Obsahuje siřičitany. 

 • picture

  Kde koupíte

  Vyzkoušejte

  Nadměrné pití alkoholu Vám může přinést zdravotní problémy, často s fatálním koncem. Pijte s rozumem.
  Moët Hennessy

  18 UŽ BYLO?

  Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.
  Zadejte svůj datum narození.

  /
  /
  Moët Hennessy Czech Republic s.r.o., se sídlem Praha 2, Karlovo náměstí 2097/10, PSČ 120 00, IČ: 282 01 302, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 132413. Všechna práva vyhrazena © 2024 Moët Hennessy Czech Republic s.r.o.